Nika – zaključek

ZAKLJUČEK ZA DEVETOŠOLCE

Prišel je čas, ko deveti razredi počasi zaključujemo osnovno šolo. Najbolj mi je na tej šoli ostalo v spominu, ko smo imeli dneve dejavnosti. Malo pa sem tudi nervozna, ker me čakajo nova šola, novi učitelji in sošolci.

Mislim, da je lepo, da o naši šoli povem nekaj lepega. Šola na zunaj izgleda sicer nenavadno, ampak ko vanjo vstopiš, je pogled nanjo zelo drugačen. Je zelo velika. Ko sem prvič prestopila prag Osnovne šole Vojnik, sem se prvi dan takoj izgubila, potem pa so me učitelji pospremili do prave učilnice in tako sem se počasi privajala na vse.

Obiskovala sem različne izbirne predmete, kot so astronomija, računalništvo, tisk …

Leta osnovne šole so minila zelo hitro in včasih se mi je zdelo, ko je bil maj, da je že junij.

Najbolj pa vam priporočam, da si na šoli najbolj ogledate hodnike in zdaj ko so okrašeni, si  boste lažje zapomnili, kje ste bili. Prijazni učitelji pa vam bodo vsakič pomagali.

Nika Butinar, 9. d