Informativni dnevi

V petek, 11. 2.  in soboto 12. 2. so potekali informativni dnevi za učence 8. in 9. razredov. Namen teh dni je, da učenci pobliže spoznamo srednje šole in dijaške domove in se lažje odločijo kam naprej.Informativni dnevi in vpis 2021/2022 | Dijaški.net

Devetošolci v petek niso imeli pouka, ampak so ostali doma. Ob normalnih razmerah bi učenci odšli na izbrane srednje šole in si ogledali le to in njen program, vendar nam je korona zagodla, tako da je program potekal na daljavo.  Nekatere šole so program predvajale prek YouTube premiere, spet druge prek video konference, nekaj jih je imelo celo možnost pogovora z dijaki brez prisotnosti učiteljev.

Menim, da so informativni dnevi tudi letos potekali na najboljši možni način, vendar bi vseeno rajši obiskala izbrano šolo v živo.

Julija Štravs, 9.c